WhatsApp
Yükleniyor...

Seo Hizmeti Eco PAKET-1

Güncel Saf Seo Link Yapısı Google'nin en güncel seo kuralları Site İçi Teknik Analiz Etme Detaylı Raporlama Anahtar Kelime Analizi Rakip Analizi

Anasayfa Paketler Seo Hizmeti Eco PAKET-1

PAKET ÖZELLİKLERİ

1- Site içi teknik analiz etme
2- Anahtar kelime analizi
3- Rakip analizi
4- İçerik ve imaj analizi
5- Meta analizleri
6- Kod analizi
7- Projeye özel rapor paneli
8- Proje yapılandırma
9- Link İnşası
10- Müşteri Temsilcisi
11- Yayıncı eğitimleri
12- Periyodik sıralama kontrolleri
13- Google güncelleme takibi
14- Mobil uyumluluk kontrolleri
15- Aylık teknik analiz
16- Etkili sosyal medya kullanımı
17- Daha birçok şey

Seo Günümüzde en çok kullanılan arama motoru olmasıyla birlikte SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur.
Google, arama sonuçlarında kullanıcıları için organik ve en faydalı olabilecek web sitelerini listeler. binlerce site arasından ilk sayfada listelemeye girmek oldukça zor
SEO’nun temel amacı da, açılımı itibariyle Arama Motorlarında üst sıralarda listelenmektir. .

 

SEO NEDİR?
“SEO” Search Engine Optimization, kısaltmasıdır. Türkçe karşılığı arama motoru optimizasyonu olan Seo; web sitenizin kalitesini artırarak, organik olarak web sitenizin arama sorgularında daha üst sıralarda yer almasını ve kullanıcılara gösterilmesini sağlayan işlemler bütünüdür. . Seo uygulamalarının site içi ve dışı bir çok bileşenle bağlantısı bulunmaktadır. Bu nedenle de SEO uygulamaları uzmanlar tarafından Site içi SEO(On-page Seo) ve Site Dışı SEO (Off-page SEO) olmak üzere iki başlık altında yapılmaktadır.
One-Page Seo (Site içi Seo); Listelemede üst sıralarda yer alabilmek için site içerisinde arama motorları kurallarına uygun yapılan optimizasyonlardır. Url yapısı düzenlemesi, site içi linklendirme, anahtar kelime düzenlemeleri, yazı ile birlikte görsellerin ve videoların arttırımı gibi işlemler yapılarak kısa sürede etkili sonuçlar elde edebilirsiniz
Off-Page SEO (Site dışı SEO); Web sitenizi, Site dışı arama motorları kurallarına uygun yapılan optimizasyonlardır. Web sitenizin, internetten aldığı referanslarla popülerliğini arttırmayı amaçlayan seo uyglaması. Backlink, sosyal medya, web sitesi incelemeleri gibi işlemleri barındırır.

 

Seo nasıl uygulanır?
Temel amaç ilk sayfada listelenmekken bilinçsiz ve yanlış seo uygulamasıyla liste dışı kalabilirsiniz.
Peki organik olarak listelemenin başında olmak için SEO nasıl uygulanmalıdır?
Seo uygulamasının organik olması için tüm bileşenlerin birbirleri ile uyum içerisinde olması gerekir.
Birbiri ile uyuşmayan, çatışan ögeler, yapay durumlar SEO uygulamasını olumsuz etkilemekte ve arama motorlarınca hemen fark edilmektedir. Bu nedenle Seo uygulaması planlı ve disiplinli bir şekilde yapılmalıdır.
Medya Yönetim ve Bilişim hizmetleri uzman kadrosunun ayrıntlı inceleme ve analizleri doğrultusunda, organik seo uygulaması ile listelemede 1. Sırada yer alın.

 

Seo Paketlerinin Hepsi Aylık Olarak Ücretlendirilmektedir.

 

 

Güncel Saf Seo Link Yapısı
Google'nin en güncel seo kuralları
Site İçi Teknik Analiz Etme
Detaylı Raporlama
Anahtar Kelime Analizi
Rakip Analizi
Ekleme Tarihi: 02 Ocak 2023, 22:58
Kategori:
Etiketler: