WhatsApp
Yükleniyor...

Kurumsal Kimlik

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimliğe ihtiyacınız varsa Medya Yönetim Ve Bilişim Hizmetleri her zaman yanınızda. 

Öncelikle kurumsal kimlik nedir?
Kurumsal kimlik, pazarlamada ve sektörünüzde sizin kimliğinizi yansıtacak bir bileşendir. Bu ayrıca siz yokken sizi temsil eden logonuz ve renklerinizdir. Özellikle sektörünüz içerisinde kaliteli bir logo ve doğru düşünülmüş reklamlar ile rakiplerinizin kolayca önüne geçebilirsiniz.  Medya Yönetim Ve Bilişim Hizmetleri  olarak logo'dan sonra yapacağımız ilk iş sizi yansıtan ve tamamen özgün düşünülmüş bir kartvizit tasarımıdır. Kartvizitin önemi, sizleri bilmeyen ve tanımayan insanları ilk elden sizleri tanıtacak olan ve hakkınız da fikirler ortaya çıkaracak bir yapıdır. Bu yüzden özgün ve doğru bir şekil de tasarlanmış olan kartvizit sizi daha iyi tanıtarak, sektörünüz de daha akılda kalıcı bir şirket haline getirebilir.
Bunlar kadar önemli olan bir diğer şey ise, teknolojinin gelişmesiyle birlikte herkesin kolayca erişebildiği bir yer haline gelen sosyal medya da olan etkinliğiniz. Sosyal medya hesaplarınız da kullanacak olduğunuz resimler sizleri insanlara tanıtacak olan en etkin ve en kolay yoldur. Çalışmalarımızın etkili olması için çalıştığımız mantık genel olarak birbirini bütünleyen ve eksik hissettirmeyen çalışmalardır. Örneğin kartvizitinizi verdiğiniz birisi size ait web sitesine girince yada sosyal medya da sitenize ait linke tıklayan birisi, karşılaştığı tasarımdan, elinde ki kartvizite ait bir web sitesine girdiğini kolayca anlayabilmeli. Bu da web sitenize bu şekil de gire birisini oraya yabancı hissettirmez ve sitenizde daha güvenli, daha istekli şekil de gezinebilir.
Bizimle birlikte çalıştığınız sürece kurumsal kimliğiniz sizleri en iyi ve en doğru şekil de yansıtacaktır. Daha fazla bilgiye ve deneyime ulaşmak için bizimle en kısa zaman da iletişime geçebilirsiniz. Medya Yönetim Ve Bilişim Hizmetleri her zaman yanınızda..